WYPOŻYCZALNIA SPAWAREK

WYNAJEM SPAWAREK

Aby napić się piwa nie trzeba kupować browaru

Zgodnie z powyższym porzekadłem aby zrobić pospawać ogrodzenie na działce, barierkę w domu, wyspawać blacharkę w samochodzie czy wykonać małe zlecenie nie trzeba od razu kupować potrzebnych narzędzi. Często wystarczy wypożyczyć na kilka dni odpowiednie narzędzie. Usługi rementowo-budowlane są drogie i często trudno dostępne. Dla licznej rzeszy majsterkowiczów mających możliwości i umiejętności często barierą wykonania takich prac jest brak sprzętu. Nie zawsze zakupienie drogiego sprzętu jest opłacalne, często dochodzi problem przechowywania zakupionych narzędzi stąd pomysł uruchomienia wynajmu spawarek.

Wypożyczamy spawarki inwertorowe do spawania elektrodą otuloną, migomaty do spawania półautomatycznego drutem elektrodowym stali zwykłych, stali nierdzewnych i aluminium, przecinarki plazmowe, akcesoria spawalnicze np. przyłbice, reduktory butlowe, i inny osprzęt niezbędny podczas spawania. Ostatnio bardzo często używa się „nierdzewki” stosowanej do kominków, wykończeń domów np. budowy barierek itp. Spawanie stali niedzewnej wymaga specjalistycznego sprzętu. Jako jedni z nielicznych oferujemy spawarki TIG i TIG PULS do spawania stali nierdzewnej elektrodami wolframowymi.

Na miejscu w sklepie można zaopatrzyć się w niezbędne materiały spawalnicze takie jak elektrody otulone czy druty spawalnicze, artykuły BHP np. rękawice.

Wynajęte spawarki możemy wysłać kurierem pod wskazany adres.

Oferujemy preferencyjne zniżki dla klientów serwisu na okres naprawy.

Na naszej stronie poświęconej wynajmowi spawarek można się zapoznać z rodzajami wypożyczanych spawarek, cenami i zasadami najmu spawarek.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.